site logo
 • slide cover image

Youth Forum Leaders

279

Youth Forum Leaders to inicjatywa Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach skierowana dla młodych, przedsiębiorczych osób do 30. roku życia – głównie studentów, absolwentów oraz przyszłych młodych przedsiębiorców – które posiadają zdolności przywódcze i są zainteresowane ich pogłębianiem. Program ma na celu rozwinięcie umiejętności liderskich, komunikacji w zespole, umiejętności negocjacyjnych i zarządzania finansami oraz pogłębienia wiedzy w zakładaniu przedsiębiorstwa. Udział w warsztatach w wielowymiarowy sposób będzie wspierać młodych liderów w budowaniu i rozwijaniu organizacji oraz ludzi w nich działających. Koncepcja programu składa się z trzech jednodniowych bloków:

 • 16.06 „Obudź w sobie lidera” (przywództwo)
 • 23.06 „Ugotuj sobie firmę” (przedsiębiorczość, zakładanie działalności gospodarczej)
 • 30.06 „Twarzą w twarz z finansami” (zarządzanie finansami)

 

DLA KOGO?

 

 • studenci, absolwenci, przyszli młodzi przedsiębiorcy do 30. roku życia,
 • członkowie zarządów bądź koordynatorzy projektów zaangażowani w działalność w organizacjach studenckich, pozarządowych oraz innych społecznościach bądź dążące do tych ról,
 • osoby, które posiadają podstawową wiedzę z zakresu zarządzania zespołem i prowadzenia różnego typu inicjatyw w swoich organizacjach, chcące pogłębić swoje kompetencje miękkie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z relacją wideo z edycji 2018!!
 

>>KLIK<<
 
 
 
 

Youth Forum Leaders 2016


Koncepcja programu składała się z dwóch filarów: YFL WORKSHOPS i YFL MEET THE LEADER.
 
 

YFL WORKSHOPS:

 • Wystąpienia publiczne – Piotr Pytel
 • Zarządzanie projektami – Łukasz Szczęsny
 • Komunikacja – Jacek Woźnikowski
 • Negocjacje – Tomasz Piotr Sidewicz

YFL MEET THE LEADER :

Drugi filar programu opiera się na spotkaniach ze znanymi liderami – inspirującymi osobami ze świata biznesu, dyplomacji, nauki oraz organizacji pozarządowych, które podzielą się swoim doświadczeniem z zakresu przywództwa z uczestnikami programu. W roku 2016 odbyło się spotkanie pt. American Dream vs. American Reality. W jego ramach można było posłuchać prelekcji  Konsula Generalnego Stanów Zjednoczonych Ameryki Pana Waltera Braunohlera oraz posłuchać opinii ekspertów na panelu dyskusyjnym, w którym, jako prelegenci udział wzięli: Przemysław Grzywa, Andrzej Marek, Maciej Ujejski.

YFL to wydarzenie o charakterze praktycznym, wprowadzone w sposób warsztatowy, skierowany do niewielkiej grupy osób. Dzięki rekrutacji zgłoszeń, wraz z naszymi partnerami jesteśmy w stanie stworzyć warsztaty, które dostarczą ważną i przydatną wiedzę dla przyszłych przedsiębiorców z naszego regionu. Zapraszamy do śledzenia informacji na naszym FanPage’u!Kontakt

Robert Matuła
Przewodniczący
rmatula@rig.katowice.pl
Patrycja Bączkowicz
Wiceprzewodnicząca
pbaczkowicz@rig.katowice.pl
slide cover image