site logo
  • slide cover image

Aktualności

Rekrutacja w Forum Młodych!

Nadszedł ten moment! Forum Młodych poszukuje nowych członków.

WięcejLaury Umiejętności i Kompetencji

 

20 stycznia 2018 odbyły się Laury Umiejętności i Kompetencji – jedna z inicjatyw Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Tegoroczne Laury odbyły się w zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca.
WięcejGrudzień w Forum Młodych

Grudzień to czas przygotowań do Świąt, spotkań z rodziną i znajomymi. Dla Forum Młodych to także czas podsumowań pracy z ostatnich miesięcy. To właśnie w okresie przedświątecznym – 14 grudnia członkowie FM zebrali się na wigilijnym spotkaniu naszej organizacji.

WięcejRelacja z Brukseli

W dniach 4-6 grudnia nasz przewodniczący Kamil Nocoń, reprezentował Forum Młodych na konferencji, poświęconej polityce handlowej Unii Europejskiej. WięcejGet started: Content Relations!

“Na dobry początek: Content Relations! Jak marketing treści pomaga w budowie relacji z potencjalnymi odbiorcami?”

WięcejKobieta na Szpilkach ruszyła!

Dzisiaj odbyło się pierwsze spotkanie zespołu Kobiety na Szpilkach, który będzie organizował kolejną edycję tego wydarzenia. 

WięcejForum Młodych ruszyło!

W ostatni wtorek, 14 listopada odbyło się pierwsze Spotkanie Ogólne, na którym gościliśmy naszych nowych jak i starych członków. Przedstawiliśmy plan działania Forum, zorganizowaliśmy zapisy do poszczególnych projektów oraz pionów – HR, PR oraz FR. Mamy nadzieje, że w niedługim czasie poznacie owoce naszej pracy! WięcejRekrutacja trwa!

Rekrutacja trwa!

WięcejRekrutacja do Forum Młodych RIG w Katowicach 2017/2018

Rozpoczynamy rekrutację w roku akademickim 2017/2018!

WięcejOnline Personal Branding

Digital Communication Network oraz Forum Młodych RIG w Katowicach zapraszają na inauguracyjne spotkanie, którego głównym tematem będzie Online Personal Branding.

WięcejKontakt

Kamil Nocoń
Przewodniczący
knocon@rig.katowice.pl
Natalia Zamora
Wiceprzewodnicząca
nzamora@rig.katowice.pl
Mateusz Kozieł
Wiceprzewodniczący
mkoziel@rig.katowice.pl
slide cover image