site logo
  • slide cover image

Aktualności

plakat

Kierunek Sukces vol. 2 „Jak szukać, by znaleźć? Młodzi w poszukiwaniu pracy”

Już 29 listopada 2016 roku w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu „Kierunek Sukces!” – najnowszej inicjatywy Forum Młodych RIG w Katowicach pod hasłem „Jak szukać by znaleźć? Młodzi w poszukiwaniu pracy”. Wydarzenie zgromadzi uznanych ekspertów oraz młodzież licealną, studentów i absolwentów, którzy wspólnie poruszą zagadnienia dotyczące m. in.: sposobów poszukiwania pracy,  job-coachingu oraz rozwoju osobistych kompetencji z punktu widzenia pracodawcy.

Więcej14859805_1185196694894173_1152510480597649274_o

Kierunek Sukces! vol. 1 podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2016

Już 15 listopada w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach odbędzie się debata inaugurująca najnowszą inicjatywę Forum Młodych RIG w Katowicach pn. „Kierunek Sukces!”. Dyskusja pod hasłem „Od czego zacząć? Studia vs. rynek pracy”, organizowana w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości , zgromadzi uznanych ekspertów oraz młodzież licealną, studentów i absolwentów, którzy wspólnie poruszą zagadnienia dotyczące m. in.: kształtowania ścieżki kariery zawodowej, rozwoju osobistych kompetencji z punktu widzenia pracodawcy oraz roli wykształcenia wyższego w kontekście poszukiwania pracy.

WięcejFuture Entrepreneurs

FUTURE ENTREPRENEURS – MŁODZI LIDERZY BIZNESU NA VI EUROPEJSKIM KONGRESIE MŚP

8 spotkań z liderami świata polityki, biznesu i mediów, 2 panele dyskusyjne oraz wyjątkowa debata o przyszłości młodych ludzi żyjących w państwach należących do V4 – tak w skrócie przedstawia się program drugiej edycji wydarzenia Future Entrepreneurs, który w dniach 10-12 października 2016 roku odbędzie się w ramach VI Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

 

WięcejV4 Youth Debate

V4 Youth Debate w ramach Future Entrepreneurs 2016

Zapraszamy do uczestnictwa w wyjątkowej debacie  przedstawicieli młodych ludzi z krajów Grupy Wyszehradzkiej, poruszającej kwestie rozwoju młodych ludzi w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech.

WięcejLOGOTYP-KONGRES_krzywe

Ruszyła rejestracja na VI Europejski Kongres MŚP!

Ruszyła rejestracja na VI Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach! Na uczestników tegorocznej edycji największego spotkania sektora MŚP w Europie czekają trzy dni interesujących wydarzeń i debat pod hasłem „Trzy dni inspiracji dla innowacji”.

Więcej289

Kobieta na Szpilkach vol.2 + After Party

Czas na kolejną odsłonę VI edycji Kobiety na Szpilkach!
Tym razem spotkamy się w nieco mniej zobowiązującym miejscu jakim jest nowa perełka na kulturalnej mapie Katowic- KluboGaleria SARP.
Więcej288

VI edycja konferencji Kobieta na Szpilkach

Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach zaprasza na VI edycję ogólnopolskiej Konferencji Kobieta na Szpilkach. Wydarzenie skierowane jest do aktywnych i przedsiębiorczych osób, a przede wszystkim młodych kobiet, które szukają możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.
Więcej286

“AMERICAN DREAM VS. AMERICAN REALITY” OTWARCIE PROGRAMU YOUTH FORUM LEADERS

Już 5 maja 2016 roku odbędzie się wyjątkowa inauguracja programu Youth Forum Leaders pt. „American Dream vs. American Reality”.
Więcej279

Startuje Youth Forum Leaders

Youth Forum Leaders to inicjatywa Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, współorganizowana z Fundacją TDJ. Skierowana jest dla młodych, przedsiębiorczych osób do 30. roku życia – głównie studentów, absolwentów oraz przyszłych młodych przedsiębiorców – które posiadają zdolności przywódcze i są zainteresowane ich pogłębianiem.
Więcej277

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Wesołych Świąt Wielkanocnych!
WięcejKontakt

Wiktoria Nycz
Przewodnicząca
wnycz@rig.katowice.pl
Katarzyna Zyśk
Wiceprzewodnicząca
kzysk@rig.katowice.pl
Dawid Liberka
Wiceprzewodniczący
dliberka@rig.katowice.pl
slide cover image