site logo
  • slide cover image

Aktualności

Kierunek Sukces! vol. 4 „Jak zabłysnąć? Kulisy rozmowy kwalifikacyjnej”

30 stycznia 2017 roku spotkamy się po raz kolejny w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach! Tym razem będzie to szkolenie pt. „Jak zabłysnąć? Kulisy rozmowy kwalifikacyjnej”.

WięcejKierunek Sukces! vol. 3 „Jak aplikować? Dokumenty aplikacyjne w praktyce”

Już 12 grudnia 2016 roku w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach odbędzie się kolejne szkolenie z cyklu „Kierunek Sukces!” – „Jak aplikować? Dokumenty aplikacyjne w praktyce”.

WięcejKierunek Sukces! vol. 2 „Jak szukać, by znaleźć? Młodzi w poszukiwaniu pracy”

Już 29 listopada 2016 roku w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu „Kierunek Sukces!” – najnowszej inicjatywy Forum Młodych RIG w Katowicach pod hasłem „Jak szukać by znaleźć? Młodzi w poszukiwaniu pracy”. Wydarzenie zgromadzi uznanych ekspertów oraz młodzież licealną, studentów i absolwentów, którzy wspólnie poruszą zagadnienia dotyczące m. in.: sposobów poszukiwania pracy,  job-coachingu oraz rozwoju osobistych kompetencji z punktu widzenia pracodawcy.

WięcejKierunek Sukces! vol. 1 podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2016

Już 15 listopada w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach odbędzie się debata inaugurująca najnowszą inicjatywę Forum Młodych RIG w Katowicach pn. „Kierunek Sukces!”. Dyskusja pod hasłem „Od czego zacząć? Studia vs. rynek pracy”, organizowana w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości , zgromadzi uznanych ekspertów oraz młodzież licealną, studentów i absolwentów, którzy wspólnie poruszą zagadnienia dotyczące m. in.: kształtowania ścieżki kariery zawodowej, rozwoju osobistych kompetencji z punktu widzenia pracodawcy oraz roli wykształcenia wyższego w kontekście poszukiwania pracy.

WięcejFUTURE ENTREPRENEURS – MŁODZI LIDERZY BIZNESU NA VI EUROPEJSKIM KONGRESIE MŚP

8 spotkań z liderami świata polityki, biznesu i mediów, 2 panele dyskusyjne oraz wyjątkowa debata o przyszłości młodych ludzi żyjących w państwach należących do V4 – tak w skrócie przedstawia się program drugiej edycji wydarzenia Future Entrepreneurs, który w dniach 10-12 października 2016 roku odbędzie się w ramach VI Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

 

WięcejV4 Youth Debate w ramach Future Entrepreneurs 2016

Zapraszamy do uczestnictwa w wyjątkowej debacie  przedstawicieli młodych ludzi z krajów Grupy Wyszehradzkiej, poruszającej kwestie rozwoju młodych ludzi w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech.

WięcejRuszyła rejestracja na VI Europejski Kongres MŚP!

Ruszyła rejestracja na VI Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach! Na uczestników tegorocznej edycji największego spotkania sektora MŚP w Europie czekają trzy dni interesujących wydarzeń i debat pod hasłem „Trzy dni inspiracji dla innowacji”.

WięcejKobieta na Szpilkach vol.2 + After Party

Czas na kolejną odsłonę VI edycji Kobiety na Szpilkach!
Tym razem spotkamy się w nieco mniej zobowiązującym miejscu jakim jest nowa perełka na kulturalnej mapie Katowic- KluboGaleria SARP.
WięcejVI edycja konferencji Kobieta na Szpilkach

Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach zaprasza na VI edycję ogólnopolskiej Konferencji Kobieta na Szpilkach. Wydarzenie skierowane jest do aktywnych i przedsiębiorczych osób, a przede wszystkim młodych kobiet, które szukają możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.
Więcej“AMERICAN DREAM VS. AMERICAN REALITY” OTWARCIE PROGRAMU YOUTH FORUM LEADERS

Już 5 maja 2016 roku odbędzie się wyjątkowa inauguracja programu Youth Forum Leaders pt. „American Dream vs. American Reality”.
WięcejKontakt

Wiktoria Nycz
Przewodnicząca
wnycz@rig.katowice.pl
Katarzyna Zyśk
Wiceprzewodnicząca
kzysk@rig.katowice.pl
Martyna Spintzyk
Wiceprzewodnicząca
mspintzyk@rig.katowice.pl
Dawid Liberka
Wiceprzewodniczący
dliberka@rig.katowice.pl
slide cover image