site logo
  • slide cover image

Aktualności

LOGOTYP-KONGRES_krzywe

Ruszyła rejestracja na VI Europejski Kongres MŚP!

Ruszyła rejestracja na VI Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach! Na uczestników tegorocznej edycji największego spotkania sektora MŚP w Europie czekają trzy dni interesujących wydarzeń i debat pod hasłem „Trzy dni inspiracji dla innowacji”.

Więcej


289

Kobieta na Szpilkach vol.2 + After Party

Czas na kolejną odsłonę VI edycji Kobiety na Szpilkach!
Tym razem spotkamy się w nieco mniej zobowiązującym miejscu jakim jest nowa perełka na kulturalnej mapie Katowic- KluboGaleria SARP.
Więcej


288

VI edycja konferencji Kobieta na Szpilkach

Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach zaprasza na VI edycję ogólnopolskiej Konferencji Kobieta na Szpilkach. Wydarzenie skierowane jest do aktywnych i przedsiębiorczych osób, a przede wszystkim młodych kobiet, które szukają możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.
Więcej


286

“AMERICAN DREAM VS. AMERICAN REALITY” OTWARCIE PROGRAMU YOUTH FORUM LEADERS

Już 5 maja 2016 roku odbędzie się wyjątkowa inauguracja programu Youth Forum Leaders pt. „American Dream vs. American Reality”.
Więcej


279

Startuje Youth Forum Leaders

Youth Forum Leaders to inicjatywa Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, współorganizowana z Fundacją TDJ. Skierowana jest dla młodych, przedsiębiorczych osób do 30. roku życia – głównie studentów, absolwentów oraz przyszłych młodych przedsiębiorców – które posiadają zdolności przywódcze i są zainteresowane ich pogłębianiem.
Więcej


277

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Wesołych Świąt Wielkanocnych!
Więcej


273

34. Spotkanie Gospodarcze „Techniki wywierania wpływu, czyli jak pozytywnie wykorzystać sztukę perswazji?”

Chcesz zwiększyć swoją świadomość, by móc tego uniknąć? Chcesz dowiedzieć się jakie metody mogą być wobec Ciebie zastosowane i jak się przed nimi obronić? A może sam chciałbyś móc wpływać na zachowanie innych i zastosować nową wiedzę w sprzedaży czy negocjacjach?
Więcej


259

33. Spotkanie Gospodarcze „Ustaw się na sukces – samodyscyplina w rozwoju osobistym”

Serdecznie zapraszamy na pierwsze Spotkanie Gospodarcze w sezonie 2015/2016! Tym razem na panelu dyskusyjnym widzimy się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Nie może Was zabraknąć!
Więcej


258

Forumowa Szlachetna Paczka 2015!

Miło nam poinformować, że już po raz kolejny włączamy się akcję Szlachetna PACZKA. W tym roku szykujemy paczkę dla starszej pani opiekującej się niepełnosprawnym synem. Organizujemy żywność, środki czystość, ciepłe ubrania, kołdrę oraz węgiel, który pomoże przetrwać zimę.
Więcej


257

Wolontariat Kongresowy podczas V EKMŚP w Katowicach

Kolejny Wolontariat Kongresowy za nami!
Więcej


Kontakt

Wiktoria Nycz
Przewodnicząca
wnycz@rig.katowice.pl
Paweł Gierczak
Wiceprzewodniczący
pgierczak@rig.katowice.pl
Katarzyna Zyśk
Wiceprzewodnicząca
kzysk@rig.katowice.pl
Dawid Liberka
Wiceprzewodniczący
dliberka@rig.katowice.pl
slide cover image