site logo
  • slide cover image

Aktualności

Future Entrepreneurs

FUTURE ENTREPRENEURS – MŁODZI LIDERZY BIZNESU NA VI EUROPEJSKIM KONGRESIE MŚP

8 spotkań z liderami świata polityki, biznesu i mediów, 2 panele dyskusyjne oraz wyjątkowa debata o przyszłości młodych ludzi żyjących w państwach należących do V4 – tak w skrócie przedstawia się program drugiej edycji wydarzenia Future Entrepreneurs, który w dniach 10-12 października 2016 roku odbędzie się w ramach VI Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

 

Więcej



V4 Youth Debate

V4 Youth Debate w ramach Future Entrepreneurs 2016

Zapraszamy do uczestnictwa w wyjątkowej debacie  przedstawicieli młodych ludzi z krajów Grupy Wyszehradzkiej, poruszającej kwestie rozwoju młodych ludzi w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech.

Więcej



LOGOTYP-KONGRES_krzywe

Ruszyła rejestracja na VI Europejski Kongres MŚP!

Ruszyła rejestracja na VI Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach! Na uczestników tegorocznej edycji największego spotkania sektora MŚP w Europie czekają trzy dni interesujących wydarzeń i debat pod hasłem „Trzy dni inspiracji dla innowacji”.

Więcej



289

Kobieta na Szpilkach vol.2 + After Party

Czas na kolejną odsłonę VI edycji Kobiety na Szpilkach!
Tym razem spotkamy się w nieco mniej zobowiązującym miejscu jakim jest nowa perełka na kulturalnej mapie Katowic- KluboGaleria SARP.
Więcej



288

VI edycja konferencji Kobieta na Szpilkach

Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach zaprasza na VI edycję ogólnopolskiej Konferencji Kobieta na Szpilkach. Wydarzenie skierowane jest do aktywnych i przedsiębiorczych osób, a przede wszystkim młodych kobiet, które szukają możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.
Więcej



286

“AMERICAN DREAM VS. AMERICAN REALITY” OTWARCIE PROGRAMU YOUTH FORUM LEADERS

Już 5 maja 2016 roku odbędzie się wyjątkowa inauguracja programu Youth Forum Leaders pt. „American Dream vs. American Reality”.
Więcej



279

Startuje Youth Forum Leaders

Youth Forum Leaders to inicjatywa Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, współorganizowana z Fundacją TDJ. Skierowana jest dla młodych, przedsiębiorczych osób do 30. roku życia – głównie studentów, absolwentów oraz przyszłych młodych przedsiębiorców – które posiadają zdolności przywódcze i są zainteresowane ich pogłębianiem.
Więcej



277

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Wesołych Świąt Wielkanocnych!
Więcej



273

34. Spotkanie Gospodarcze „Techniki wywierania wpływu, czyli jak pozytywnie wykorzystać sztukę perswazji?”

Chcesz zwiększyć swoją świadomość, by móc tego uniknąć? Chcesz dowiedzieć się jakie metody mogą być wobec Ciebie zastosowane i jak się przed nimi obronić? A może sam chciałbyś móc wpływać na zachowanie innych i zastosować nową wiedzę w sprzedaży czy negocjacjach?
Więcej



259

33. Spotkanie Gospodarcze „Ustaw się na sukces – samodyscyplina w rozwoju osobistym”

Serdecznie zapraszamy na pierwsze Spotkanie Gospodarcze w sezonie 2015/2016! Tym razem na panelu dyskusyjnym widzimy się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Nie może Was zabraknąć!
Więcej



Kontakt

Wiktoria Nycz
Przewodnicząca
wnycz@rig.katowice.pl
Paweł Gierczak
Wiceprzewodniczący
pgierczak@rig.katowice.pl
Katarzyna Zyśk
Wiceprzewodnicząca
kzysk@rig.katowice.pl
Dawid Liberka
Wiceprzewodniczący
dliberka@rig.katowice.pl
slide cover image