site logo
  • slide cover image

Grudzień w Forum Młodych


Grudzień to czas przygotowań do Świąt, spotkań z rodziną i znajomymi. Dla Forum Młodych to także czas podsumowań pracy z ostatnich miesięcy. To właśnie w okresie przedświątecznym – 14 grudnia członkowie FM zebrali się na wigilijnym spotkaniu naszej organizacji.

Podczas spotkania zostały omówione dotychczasowe osiągnięcia zespołów oraz plany na najbliższe miesiące. Nie zabrakło także miejsca dla byłych członków FM. Podczas wigilijnego spotkania byli z nami m.in wiceprezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach– Janusz Dramski oraz była przewodnicząca FM- Wiktoria Nycz, którzy z sentymentem opowiadali o czasie swojej aktywności w FM.
Po części oficjalnej przyszedł czas na zasmakowanie domowych ciast i przyjacielskie rozmowy, po czym spotkanie było kontynuowane na wspólnym wyjściu integracyjnym. Pozwoliło to na poczucie sielskiego, świątecznego klimatu i poznania się lepiej.

Kilka dni później, przedstawiciele organizacji spotkali się na świątecznym spotkaniu RIG w Katowicach, w ramach Klubu Członkowskiego. W świąteczny klimat wprowadzała pięknie przystrojona choinka oraz kolędy śpiewane przez członków klubu.

Do końca roku pozostało 5 dni, dlatego też…. wszyscy członkowie organizacji Forum Młodych życzą udanej zabawy sylwestrowej, a w nadchodzącym roku 2018 – spełniania marzeń, realizacji celów, licznych sukcesów oraz wielu chwil, którym będzie towarzyszył uśmiech! Do siego roku!Kontakt

Kamil Nocoń
Przewodniczący
knocon@rig.katowice.pl
Karolina Biela
Wiceprzewodnicząca
kbiela@rig.katowice.pl
Mateusz Kozieł
Wiceprzewodniczący
mkoziel@rig.katowice.pl
Robert Matuła
Wiceprzewodniczący
rmatula@rig.katowice.pl
slide cover image